Akmens garums 0,60 m, platums 0,55 m, augstums 0,36 m, apkārtmērs 1,90 m. Akmens atrodas Kuldīgas novada muzeja pagalmā, ir vairākkārt pārvietots. Akmens virsmā ir perfekti apaļa, līdzeni izlīdzināta cilindrisko bļodakmeņu bļoda, kā arī 5 sānu rievas vienā akmens sānā. Malas gan akmenim samērā kantainas. Virsmas reljefs — līdzināts. Sarkans lielkristālisks granīts. Cilindriskās bļodas augšmalas diametrs 32 cm, vidusdaļas diametrs 30 cm, bet vēl pirms bļodas malām ir rūpīgi veidota pazeminājuma rieva visapkārt bļodas augšmalai, kuras diametrs (mērot pāri bļodai) 37,5–38 cm. Bļodas dziļums 12–17 cm atkarībā no malas, kuru mēra; īstais dziļums 12 cm. Tajā parasti uzkrājies sastāvējies ūdens un smilšu slānis. Viena akmens sānmala pilnīgi taisna — 45 cm gara, vertikāla, kas varētu arī liecināt, ka akmens atradies kādā celtnē (varbūt baznīcā) un iespējams bijis novietots pie sienas, un bijis svētā ūdens trauks. Tas, protams, neizslēdz iespēju, ka trauks izveidots no bļodakmeņa, to piemērojot kādas baznīcas vajadzībām.
Dobumakmens, kas pētniekiem uzdod daudz neatbildētu jautājumu. Galvenais — neskaidra tā izcelsme un nav zināms kādreizējais pielietojums. Domājams, ka šis dobumakmens varētu piederēt pie bļodakmeņu tipa. Dobumakmens vēsture ir nezināma, par to nav arī nekādu folkloras liecību.
Muzejā blakus šim dobumakmenim atrodas vēl kāds cits, mazāks dobumakmens. Mazā dobumakmens garums ir 0,59 m, platums 0,58 m, augstums 0,32 m, apkārtmērs 1,75 m. Pārvietots no nezināmas vietas. Rapakivi sarkanais, lielkristāliskais granīts. Kantains, sānu rievu nav, pēc formas nav cilindrisks akmens. Nav arī īsti izteikta tipiskā cilindrisko bļodakmeņu bļoda, bet ir gludi izslīpēta „bļodiņa” 20 cm diametrā, līdz 14 cm dziļa, kas pēc formas vairāk atbilst kausakmeņiem.
Satur informāciju no projekta:
Added by
www.latvijas-pilskalni.lv, www.senvietas.lv un hillforts.eu izveidotājs un uzturētājs.