Izcils bļodakmens, kas laika gaitā cietis no bojāšanas. Tā izmēri: garums 1,47 m, platums 1,43 m, augstums 0,8 m, apkārtmērs 4,73 m. Tipisks bļodakmens ar bļodveida dobumu un sānmalu rievām. Bļodveida dobuma dziļums 10–13 cm, pie D malas līdz 16 cm, augšmalas diametrs 41–44 cm, bļodas apakšā dobuma diametrs 34 cm. Akmens sānmalās konstatējamas 15 sānu rievas: 13–40 cm garas, 3–5 cm platas un 0,5–2 cm dziļas. Diemžēl 20. gadsimta pašā sākumā nezināmu motīvu pēc dobumakmens pāršķelts. Šķeļot tā dobuma vidū veikts 39 cm dziļš urbums 1,7 cm diametrā. Tomēr akmens tikai pāršķelts un atstāts sākotnējā vietā.
Dobumakmens ir skaists un atrodas tālu prom no civilizācijas, mežu vidū. Nekādas folkloras liecības par to nav zināmas. Tā kā izkalts ar metāla instrumentiem, tas, visticamāk, ir dažus gadsimtus sens. Pamatversija, ka tas izkalts kādām kulta vajadzībām, kas te veiktas. Iespējams, ka ar to saistījušies kādi ticējumi, uz tā ziedots ēdiens, varbūt lietots bļodveida dobumā sakrājies ūdens. Ir arī versija, ka akmens izgatavots kādai nezināmai saimnieciskai vajadzībai.
Parasti tiek saukts par upurakmeni, un šis nosaukums arī plaši iegājies dažādā literatūrā, kaut arī nekādas konkrētas ziņas par upurējumiem uz šī akmens nav.
Added by
www.latvijas-pilskalni.lv, www.senvietas.lv un hillforts.eu izveidotājs un uzturētājs.