Izmēros nelielā akmens slīpajā virsmā ir ieveidotas trīs pārliecinošas formas un trīs varbūtējas bedrītes. Kvalitatīvo bedrīšu dziļums ir 0,4–0,5 cm, diametrs 4,5–5,5 cm. Akmens izmēri: garums 1,1 m, platums 0,90 m, augstums 0,85 m, apkārtmērs 3,50 m. Tā kā akmens atrodas koku ēnā, tas ātri apsūno un bedrītes var nebūt labi redzamas. Iespējams, tas atrodas sākotnējā vietā vai ir tikai nedaudz pārvietots meliorācijā, kas notikusi jau pirms daudziem desmitiem gadu.
Durbes upes kreisā krasta mežos starp Dunalku un Cīravu, Mūrnieku māju apkārtnē, 14 m uz ZA no Mūrnieku 2. bedrīšakmens, aizaugoša izcirtuma malā.
Lai arī pētnieki šajā apkārtnē līdz 2012. gadam jau zināja divus bedrīšakmeņus, līdz šim trešais no tiem nebija pamanīts. Pēc izmēriem un bedrīšu skaita tas ierindojas starp nelieliem bedrīšakmeņiem, tomēr, tā kā šeit jau zināmi divi citi, tad kopā ar tiem veido tādu kā seno kulta akmeņu kompleksu, kas var būt interesants senākās vēstures cienītājiem. Par bedrīšakmeņu izveides iemesliem vēsturnieki ir izvirzījuši vairāk nekā 30 dažādas versijas, no kurām ticamākās ir saistītas ar kulta rituāliem, kas notikuši pie šādiem akmeņiem.
Seno kulta vietu projekta (Cult Identity) ekspedīcijas 2012. gada 12. martā jaunatklāts bedrīšakmens.