Bedrīšakmens izmēri: garums 1,25 m, platums 1,10 m, augstums 0,45 m, apkārtmērs 3,90 m. Gaiši sarkans vidēji kristālisks gneiss. Domājams, ka tas atrodas savā sākotnējā vietā, jo diezgan iegrimis zemē un attiecībā pret nogāzi novietojies horizontāli ar plakano virsmu uz augšu, kas liek domāt, ka tas nav kustināts. Kopā ar blakus esošo bedrīšakmeni veido vienotu senvietu.
Akmens dabiski gludajā virsmā redzamas divas kvalitatīvi ieveidotas bedrītes un vairākas varbūtējas bedrīšu vietas, kas izdēdējušas un neskaidras. Lielākā bedrīte ir 5 cm diametrā, 0,5 cm dziļa, otra, mazākā — 3,5 cm diametrā, 0,3 cm dziļa. Pārsteidzoši, ka jaunatklātais bedrīšakmens vēl ir saglabājies — tam pāri visai virsmai iekaltas sešas kalumu vietas, kas liecina, ka šo akmeni mēģināts sašķelt, bet pēdējā brīdī pirms sašķelšanas darbs ir pārtraukts un atstāts.
Potenciāls arheoloģijas piemineklis kopā ar Pērkonu 1. un 2. bedrīšakmeni, kas kopumā veido veselu kompleksu. Ļoti zīmīgi, bet pretējā Sventājas krastā atrodas vēl viens ievērojams bedrīšakmens — ar bedrītēm skaita ziņā visbagātākais šā tipa dobumakmens Lietuvā. Atklāts Seno kulta vietu projekta ekspedīcijā 2012. gada 29. martā.